Przeskocz do treści

Witaj drogi czytelniku!

Blog RODZINA NA KREDYT powstał w maju 2016 roku, jest opowieścią o przyjaźni z budżetem domowym oraz nauce oszczędzania. Przeczytasz tu wiele finansowych przemyśleń i trików jak mniej wydawać pieniędzy (o ile twierdzisz, że wydajesz ich za dużo 😉 )

rodzina na kredyt

Nazywam się Agnieszka Dawidowicz, moja rodzina w czerwcu 2017 roku przeszła rewolucję przeprowadzając się z Warmii i Mazur (a dokładnie z Warmii) na Dolny Śląsk. Przeprowadzka podyktowana była polepszeniem sytuacji finansowej mojej rodziny oraz znalezieniem stałej pracy. O przeprowadzce możesz przeczytać więcej we wpisie: Nowe życie, nowi my, nowa rzeczywistość.

Październik 2018 roku jest pierwszym miesiącem od czasu powstania bloga, w którym zaczynamy świadomie oszczędzać nasze pieniądze i nadpłacać długi. 

Od maja 2016 roku na blogu powstały 142 artykuły, których listę znajdziesz w spisie treści.

Na blogu tworzę podsumowania finansowe:

Najlepszym wpisem finansowym na blogu okazał się być artykuł o zarobkach nauczycieli. Do tej pory odwiedziło go już ponad 50 tysięcy osób!

A najlepszym (według mnie) artykułem sponsorowanym okazał się być mój autorski post o rozpoczęciu nadpłacania długów: "Mini ratka- Maxi ratka- czyli spłata poprzedniego życia" . Był to post, który naturalnie wplótł się w opowieść blogową o rodzinie, która z dnia na dzień sprawia, że jej życie staje się lepsze i łatwiejsze.

Od sierpnia 2018 roku razem z Ulą Ochocką z bloga Mamonik.pl rozpoczęłyśmy projekt: "Elementarz Oszczędnego Rodzica", w którym krok po kroku staramy ukazać rodzinom, że codzienne życie wcale nie musi być drogie!

STATYSTYKI BLOGA: http://rodzinanakredyt.pl

Ruch na blogu w okresie od 1.08.2018 do 31.08.2018 według Google Analytics

Zaangażowanie czytelników w dyskusje na blogu: (stan na 23.10.2018)

 • 142 artykuły od maja 2016 roku
 • 1114 komentarzy pod artykułami
 • średnio 7 komentarzy na wpis
 • rekordowy wpis liczy 46 komentarzy!

Podstawowe informacje o zaangażowaniu czytelników:

 • 175 fanów na Facebooku
 • 165 obserwujących na Instagramie
 • 178 osób subskrybuje newsletter
 • 88 członków grupy: "Oszczędny Rodzic" na facebooku

Blog skupia przede wszystkim osoby (głównie kobiety) w wieku 18- 44 lat, co potwierdzają wyniki ankiety blogowej opublikowanej w lipcu 2018 roku. Tak naprawdę na blogu każdy znajdzie coś dla siebie. Poruszam tematy począwszy od  braku pieniędzy, długów-  do oszczędzania, zarządzania budżetem domowym i spełniania marzeń.

Jeżeli myślisz o reklamie na blogu Rodzina Na Kredyt, to możemy współpracować poprzez:

 • artykuły sponsorowane
 • konkursy
 • banery reklamowe
 • wyjazdy/eventy/podróże
 • kampanie i akcje specjalne

W związku z tym, że dostaję coraz liczniejsze oferty współpracy- od 1 listopada 2018 roku zacznie obowiązywać cennik artykułów sponsorowanych oraz banerów na blogu.

Nazwa bloga: Rodzina Na Kredyt jest dość specyficzna. Nie mogę pozwolić na to, aby blog stał się swoistym słupem z ogłoszeniami szybkich pożyczek lub linków do stron tematycznie nie pasujących do koncepcji bloga. Z tego też powodu ceny artykułów sponsorowanych oraz banerów mogą wydawać się wysokie.

Wraz ze wzrostem statystyk na moim blogu ceny będą rosły, ponieważ pisanie bloga traktuję również jako pracę. Chciałabym, aby w przyszłości ten blog stał się moją marką- moim miejscem, z którego uczynię pracę zarobkową.

Artykuły sponsorowane:

 • artykuł autorski z linkiem dofollow do strony sponsora- 500 zł brutto

Artykuł musi pasować do tematyki bloga oraz być wartościowy dla czytelników. Wszelkie propozycje artykułów na temat kredytów lub pożyczek nie będą akceptowane.

 • artykuł dostarczony z linkiem dofollow do strony sponsora (specjalnie oznaczony) - 300 zł brutto

Artykuł musi pasować do tematyki bloga oraz być wartościowy dla czytelników. Wszelkie propozycje artykułów na temat kredytów lub pożyczek nie będą akceptowane.

Banery:

 • Baner w prawej kolumnie bloga (4 miejsce pod najnowszymi komentarzami)- 250 zł brutto za miesiąc
 • Baner w środku każdego artykułu po 8 akapicie- 800 zł brutto za miesiąc
 • Baner na końcu każdego artykułu przed komentarzami- 600 zł brutto za miesiąc

Oczywiście finanse nie są w życiu najważniejsze, choć odgrywają ważną rolę. Bez pieniędzy nie spełnimy choćby naszych marzeń. Jeżeli masz świetny pomysł na wspólny projekt, artykuł w ramach barteru, ciekawy produkt, który mogłabym zaprezentować na blogu lub inny bardzo wartościową propozycję dla mnie lub moich czytelników- masz pytania? Chcesz się czymś podzielić? 

Zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@rodzinanakredyt.pl

pozdrawiam,

Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.