Przeskocz do treści

Szybka gotówka na święta?

Potrzebna Ci szybka gotówka na święta? Potrzebne Ci pieniądze na święta i zastanawiasz się za co kupić w tym roku prezenty? Zastosuj się do poniższych wskazówek i nie będziesz się martwić! Promocje bankowe mówi Ci to coś?

Promocje bankowe- zakładasz konto i za kilka dni w nagrodę bank przelewa Ci pieniądze. Uwierz mi! Sprawdziłam na sobie! Ja od marca 2016 roku zarobiłam na promocjach bankowych prawie 1000 zł! 

Kilka dni temu założyłam konto Inteligo. Mówisz PKO BP? Wiem też kręciłam nosem, dopóki nie przeczytałam warunków utrzymania konta. W sumie konto samo się utrzymuje, a Ty otrzymujesz 100 zł od banku 🙂 Wystarczy zrobić jedynie dwie rzeczy, aby otrzymać dodatkową gotówkę!

pobrane

Uwaga, aby wziąć udział w promocji nie mogłeś/aś mieć konta Inteligo do trzech lat wstecz!

  • pierwszy wymóg- jedna płatność bezgotówkowa w wysokości 200 zł w przeciągu 30 dni od podpisania umowy o otwarcie konta u kuriera.
  • drugi wymóg- jedna płatność blikiem w wysokości co najmniej 10 zł
  • do tego, jeżeli polecisz to konto komuś innemu i ta osoba założy konto z Twojego polecenia (wpisze twój kod podczas zakładania konta) zarobisz dodatkowe 50 zł ! (razem na poleceniach możesz zarobić 1000 zł)

Wydać 200 zł kartą jednorazowo myślę nie jest trudno. Wystarczy dobra lista zakupów, aby nie brać byle czego za duże pieniądze. Zakupy niestety musisz zrobić w jednym sklepie, ponieważ powinna być to jednorazowa bezgotówkowa płatność. Ja zakupię chemię do domu w Biedronce na cały miesiąc (grudzień), do tego zrobię zakupy spożywcze. Akurat od 28.12. 2016 do 04.12.2016 papier toaletowy, płyny do płukania oraz do do wc są w promocji! 

Samo konto internetowe Inteligo jest bezterminowo darmowe, a darmową kartę debetową będziesz mieć jeżeli wydasz kartą 100 zł miesięcznie. Myślę, że warunek ten jest bardzo fajny. Po okresie promocji możemy zrezygnować z karty i pozostawić samo konto, jeżeli jest darmowe, to po co przepłacać gdzieś indziej? Ewentualnie po odebraniu gotówki konto można zamknąć w każdej chwili.

Byłoby mi bardzo miło, gdybyś przy zakładaniu konta Inteligo podał/a mój kod polecający, który otrzymasz pisząc mi wiadomość prywatną na fp Rodziny na Kredyt na facebooku 🙂

Link do promocji konta Inteligo! 

mam_inteligo

Być może stówka z otwarcia i wyrobienia promocji bankowej nie wpadnie przed świętami, ale na pewno zaraz po nowym roku pomoże załatać dziurę w budżecie domowym po zakupie prezentów świątecznych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.