Akcja przeprowadzka!

Tak kochani, udało się!

Przeprowadzamy się! Od wczoraj jestem słomianą wdową z dwójką dzieci.

Mąż dostał propozycję pracy, szybka decyzja. Szybka akcja- wyjazd- wynajęcie mieszkania na odległość.

Do końca czerwca mamy na utrzymaniu dwa mieszkania.

Mąż na Dolnym Śląsku zadamawia się, przeczesuje nieznane tereny. Ja dojadę za 1,5 miesiąca z dziećmi. Został mi miesiąc na spakowanie, załatwienie bieżących i nowych spraw.

Udało się! Udało! 🙂

OMG! Jak ja ogarnę budżet?

Nowe szanse, nowe perspektywy, marzyliśmy o tym aaaaaaaa 🙂

Przeprowadzka na drugi koniec Polski z pod granicy z Rosją pod granicę z Czechami!

Kocham te polskie granice!

Ktoś zapyta, dlaczego nie wyjdziemy z Polski?

Na wyjazd z kraju jeszcze mamy czas, chcemy spróbować w większym mieście. Podobno w ofertach pracy z językiem niemieckim będę mogła przebierać. Trzymajcie kciuki!

Fundusz Awaryjny uratował nam życie, w sam raz na kaucję w nowym mieszkaniu 😉 Warto mieć oszczędności, aby podejmować odważne decyzje. Dodają skrzydeł bardzo!

13 myśli na temat “Akcja przeprowadzka!

 1. emi

  hej gratuluję, co za zwrot akcji, myślałam, że to Ty pierwsza coś znajdziesz a tu niespodzianka.. to fajnie.. co zrobicie z obecnym mieszkaniem? Sprzedacie czy będziecie wynajmować? My z mężem jesteśmy na etapie budowy domu, ale też boję się, że w przypadku braku pracy, to co z takim domem później zrobić..

  Odpowiedz
 2. Droonka

  Ależ Wam zazdroszczę takiej decyzji. Nie wiem, czy miałabym odwagę az tak zmienić swoje miejsce zamieszkania 😊 Super! 3mam kciuki!

  Odpowiedz
 3. Świetnie. Zmiany zazwyczaj są dobre. Ja chętnie poczytam jak to u Was wyglądało od pomysłu przez jego realizację, jak się do tego wszystkiego przygotowaliście i dlaczego właśnie tam?
  Napiszesz coś na ten temat?
  Pozdrawiam serdecznie

  Odpowiedz
  1. Tak naprawdę od pomysłu do realizacji minęło .... niecałe 1,5 miesiąca. Choć nie powiem, wcześniej również myśleliśmy o wyjeździe. Tylko zawsze coś stało na przeszkodzie. Na pewno napiszę 🙂

   Odpowiedz
 4. magda

  niestety wew Wro ceny wynajmu mieszkan sa baaaardzo wysokie, braliscie to pod uwage? przegladaliscie ogloszenia? jak to u was wygladalo?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *